Wednesday, August 24, 2011

"nihe sai teoks"

jack: aga ma nihkun nüüd rampsi
Neeme: nihe
jack: nihe sai teoks
Neeme: selline sari võiks joosta. produced by ki wa ja andres lõo

*****

kuulge, tõepoolest, selline sari võiks joosta. see võiks olla rangelt tartu-põhine, alo-tv's jooksev sari, kus cutting-edge nihkespetsid kasutavad iga kord hilisemaid eksperimentaalseid tehnoloogiaid, et tuvastada, kus ja kuidas täpselt SEL NÄDALAL nihe teoks sai. tootmistandem ki wa ja lõo võiksid peaossa värvata mõned nooremad ja teravamad kohalikud ekspihakatised, kes igal korral vahetuvad, alati saaksid cameod ka mõned vanemad, sissetöötanumad tegijad, chaneldior, sven vabar, jüri kolk jne. kogu asjale võiks set designi teha martiini. erkkki hyva loeks koguaeg voiceoverit ja kogu asja kirjutaks kogu aeg erki luuk. helitausta teeks ki wa ise koostöös andreas w-ga.

iga osa algaks sellega, et näidatakse tükk aega igavat igapäevast tartut, kus ei juhtu mitte midagi - no üldse mitte midagi. kohe mitte kõige vähimatki. ja siis saaks teoks nihe - aga ainult nihkespetside jaoks, sest ainult nihkespetsid tunneksid nihke ära. muidu, igapäevases tartus ei toimuks tegelikult ikkagi üldse mitte midagi. edasi hakkaks cutting-edge, bleeding-edge nihkespetside tiim eksperimentaalsete tehnoloogiatega nihke täpsemat olemust tuvastama ja iga osa lõpuks saaksid vaatajad teada midagi SELLENÄDALASE nihke täpse olemuse kohta. aga iga osa kõige lõpus näidatakse ikkagi igavat, igapäevast tartut.

esimesed kaks hooaega läheks seriaalil hästi (nagu twin peaksil, keegi ei saaks tegelikult eriti midagi aru, aga äge oleks ikka), tükati areneks ka laiem metaplot, mis osutaks mingi suurema nihke võimalikule asetleidvusele (nt neljarealise roboti tee ehitumine tallinna ja tartu vahele). aga see nihe ei saaks teoks, sellele ainult osutataks. seriaalimaailma tartus ei toimuks tegelikult kokkuvõttes ikkagi mitte midagi.

lõpuks peaks seriaal viima sisse nihke ka tegelikkusesse enesesse. sellest ajast edasi poleks temas enam midagi märkimisväärset, sest ta ei erineks tegelikkusest enam kuigi palju ning ei looks temaga võrreldes enam mingit tähenduslikku erinevust.

see on väga rough scetch ja väga kiiruga kirjutatud. olete enam kui teretulnud parandama või täiendama.


6 Comments:

Blogger Terje said...

kuni lõpuks see igav ja mittemidagitoimiv tartu muutub ise nihke kehastuseks. see saab aga toimuda ainult juhul, kui korduvnihete intensiivsus võimaldab sellest olemasolevast mittemillestkitoimivast tartust välja astuda

11:33 AM

 
Anonymous Anonymous said...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing
Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

12:36 PM

 
Blogger Fangyaya said...

kate spade handbags
coach outlet online
giuseppe zanotti sneakers
coach outlet canada
louis vuitton outlet
ray ban sunglasses
hermes outlet
michael kors outlet online
toms shoes
replica watches
michael kors outlet
true religion jeans
michael kors outlet online
coach outlet
tods outlet
coach factory outlet
nike air max
burberry outlet online
polo ralph lauren outlet
louis vuitton outlet
jordan 3
oakley vault
coach outlet
louis vuitton outlet
tiffany outlet
yeezy boost 350
toms shoes
michael kors outlet
cheap nfl jerseys
christian louboutin sale
20167.28chenjinyan

1:05 PM

 
Blogger Yaro Gabriel said...

www0612
chopard jewelry
supreme uk
columbia sportswear
adidas wings
knicks jerseys
ugg outlet
christian louboutin outlet
canada goose jackets
nets jerseys
coach outlet

1:51 AM

 
Blogger Fghkfhk Dfgaert said...

qzz0628
air jordan shoes
salomon shoes
real madrid jersey
polo ralph lauren
true religion jeans
burberry outlet
basketball shoes
canada goose jackets
oakley sunglasses
isabel marant outlet

3:05 AM

 
Blogger Yaro Gabriel said...

www0718
uggs outlet
mulberry handbags
five fingers shoes
coach factory outlet
jeep shoes
canada goose jackets
adidas wings
clarks shoes
under armour outlet
cheap jordans

2:31 AM

 

Post a Comment

<< Home